SUPERTOYS
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
O firmie

 

     „SUPERTOYS Spółka Cywilna” zajmuje się importem i dystrybucją m. in. produktów BERG na rynku krajowym. Nasza firma jest kontynuacją działalności PHU Supertoys Dariusz Rasinski i Supertoys sp.zoo Sp. Kom, a tym samym jesteśmy najstarszą-działającą od 1996-go roku- firmą na rynku polskim w segmencie gokartów dla wypożyczalni.

     Nasze doświadczenie w sprzedaży (i w użytkowaniu, w przypadku firmy BERG) jest gwarancją, że potrafimy szczegółowo rozeznać się w potrzebach naszych klientów i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące oferowanych towarów.

     Naszą ambicją jest oferowanie produktów innowacyjnych, cechujących się ponad standardowymi parametrami jakościowymi i użytkowymi, niezwykłą estetyką oraz niezbędną wartością dodaną w postaci wspomagania rozwoju fizycznego, motorycznego i intelektualnego użytkowników.

     Naszym celem jest dostarczenie klientom maksymalnej satysfakcji z dokonanego u nas zakupu, zaopatrzenie w profesjonalną obsługę w trakcie i po dokonaniu zakupów oraz jak najdalej posuniętą pomoc doradczą z zakresu zakupów, części zamiennych i ich doboru w zależności od daty produkcji towaru.

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium